about-us_0
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

شرکت طراحی کارنیا  در ارائه خدمات تحت وب خود اعم از طراحى وب سایت برای شرکت ها، موسسات، جامعه پزشکان و سایر ارگان ها و اصناف اختصاصی و انحصاری عمل مى نمايد. این مجموعه با همکاری برنامه نویسان، گرافیست ها و متخصص هر دپارتمان و همچنین بهره گیری از بروزترین متدهای برنامه نویسی سعی در ارائه خدمات هرچه بهتر دارد.

طراحی سایت اختصاصى و طراحى پرتال اختصاصى نخستين خدمت طراحی کارنیا بود که با توجه به نیاز هر تجارت و صنف كار خود را آغاز كرد. این مجموعه متشکل از شش دپارتمان می باشد که نسبت به نياز هر صنف و تجارت پنل مديريت و طراحى اختصاصى آن تجارت را ارائه مى دهد.
شش دپارتمان فعال شرکت طراحی کارنیا به شرح ذیل می باشد:
دپارتمان مهندسین وب در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی شرکت ها، سازمان ها، ادارات، نهادهای دولتی و خصوصی، کانون مهندسین، نظام مهندسی و تعاونی نظام مهندسی و شرکت های مهندسی و عمرانی فعالیت می نماید.
دپارتمان هلث وب در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی شرکت ها و کارخانجات دارویی و تجهیزات پزشکی، بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی، آزمایشگاه ها، داروخانه ها، مراکز تصویر برداری و وب سایت تخصصی پزشکان فعالیت می نماید.
دپارتمان فود وب در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی شرکت ها و کارخانجات مواد غذایی، رستوران ها، فست فودها، شیرینی فروشی ها و کافی شاپ ها فعالیت می نماید.
دپارتمان تراول وب در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی مراکز و شرکت های توریستی و گردشگری، هتل ها و شرکت های حمل و نقل فعالیت می نماید.
دپارتمان ودینگ وب در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی شرکت‌های خدمات مجالس، لوازم خانگی و جهیزیه، تالارها، مزون و آرایشگاه ها، آتلیه و طلا و جواهرات فعالیت می ‌نماید.
دپارتمان آرتس وب در زمینه طراحی وب سایت اختصاصی مراکز آموزشی، مراکز هنری و وب سایت تخصصی هنرمندان فعالیت می نماید.

رتبه های بالا در نتایج

طراحی کارنیا تمامی تلاش خود را میکند تا بهترین کیفیت را در خدمات سئو به مشتریان خود ارائه دهد و تا زمانی که آن ها را به نتایج بالا نرساند کار خود را تمام شده نمی داند.

اثرات بلند مدت

طراحی کارنیا هیچوقت از متود های غیر قانونی سئو ( BlackHat SEO ) استفاده نمی کند و تمامی اقداماتی که روی صفحات سایت شما انجام میدهد کاملا قانونی میباشند و تاثیر طولانی مدت دارند.

متخصصان خبره

 در جهت بالا بردن کیفیت خدمات ، طراحی کارنیا ازمتخصصانی استفاده می کند که همیشه اطلاعاتشان را با آخرین های بهینه سازی وب و بازاریابی اینترنتی بروز می کنند و در برنامه ریزی برای بهینه سازی و سئو یک سایت از خلاقیت بالایی برخوردارند.

پشتیبانی آنلاین

طراحی کارنیا حتی پس از اتمام کار مشتریان خود را به صورت آنلاین پشتیبانی می کند و در خدمت کردن به شما دریغ نمی کند.

ابزار قدرتمند

طراحی کارنیا برای رضایت مشتریان خود با قدرتمند ترین ابزار ها سایت مشتری را آنالیز می کند و سعی می کند به بهترین نحو با توجه به آنالیز ها و بررسی های انجام شده برنامه ریزی و سایت مشتری را بهینه سازی کند.

هزینه و زمان سئو به چه عواملی بستگی دارد؟

 میزان سختی رقابت در سئو پس از بررسی عملکرد وب سایت رقبای شما و حتی میزان دانش آنها نسبت به اینترنت قابل تشخیص خواهد بود.  به طور مثال اگر وب سایت رقبای شما حاوی اطلاعات ارزنده ای است و به طور پیوسته به روز می شود و بازدید مناسبی دارد و کاملا در حیطه کاری شما شناخته شده اند، احتمالا راهی دشوار برای سئو وب سایت خود دارید .